Bangles.cz Náramek Lávový kámen korálkový 2757

499 

Bangles.cz Náramek Lávový kámen korálkový 2757 Bangles.cz Bangles.cz Náramek Lávový kámen korálkový 2757 499 Kč

Popis produktu

Korálkový náramek v elegantním stylu je unisex náramkem, který skvěle doplní pánské i dámské zápěstí. Drobnější matně černé lávové kameny perfektně ladí s mnoha styly oblečení. Náramek tak bude perfektním parťákem do běžných dnů i na slavnostnější události. Elastické lanko, na kterém jsou lávové kameny navlečeny, se velmi dobře přizpůsobí ruce (doporučujeme na obvod zápěstí od 15 cm do 18 cm).  Věří se, že lávové kameny dodávají svému nositeli energii, životní sílu a sebevědomí. Náramek tedy nemusí být jen pěkným módním doplňkem, ale i šperkem, který v sobě ukrývá hlubší význam. Každý náramek je zasílán v originálním dárkovém pytlíčku.

* Tip: napište nám do poznámky při objednávce, zda nositelem náramku bude muž nebo žena, abychom vám zaslali vhodný dárkový pytlíček.

Další vlastnosti: průměr korálků (kamenů) 4,5 mm. přizpůsobení velikosti náramku obvod zápěstí 15 cm – 18 cm. typ náramku korálkový. Barva černá. Délka 14 – 17 cm. Délka 17 – 20 cm. Materiál lávové kameny. Materiál elastické lanko. Určení unisex. Druh šperku náramek. .

Katalogové číslo: 2757 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bangles.cz

Související produkty