Bangles.cz Náušnice Perly & zirkon rose gold stříbro 925 1212

599 

Bangles.cz Náušnice Perly & zirkon rose gold stříbro 925 1212 Bangles.cz Bangles.cz Náušnice Perly & zirkon rose gold stříbro 925 1212 599 Kč

Popis produktu

V těchto stylových náušnicích se snoubí hlavní prvek v podobě perly s pečlivě vsazeným zirkonem, který perlu nádherně doplňuje. To vše navíc s konstrukcí vyrobenou ze šperkovního stříbra a upravenou do rose gold provedení.

Na uchu jsou náušnice díky své lehkosti velice pohodlné, nasazování na ucho je velmi snadné, neboť náušnice jsou závěsné.

Náušnice doporučujeme sladit hned s několika našimi náramky. Kdo by rád volil tenčí náramek, může vybírat z naší kolekce Fresh Pearl náramků. Tyto náramky jsou tvořeny přírodí sladkovodní perlou a miyuki korálky, které jsou poskládané na stahovací šňůrce. Velikost náramku je možné si jednoduše upravit. Lehce mohutnější náramek, který se k těmto náušnicím skvěle hodí je náramek Moon Pearl rose gold vyrobený z chirurgické oceli. Další šperky s hlavním prvkem v podobě perly objevíte v našich kolekcích náramků a náušnic.

Jako dárek k náušnicím obdržíte zdarma luxusní pytlíček Bangles.cz. Pokud náušnice někomu darujete, nemusíte tak kupovat žádné další dárkové balení. Když zrovna náušnice nebudete mít na sobě, pytlíček poslouží také pro jejich bezpečné uschování. 

Další vlastnosti: úprava růžové zlato plátované + antikorozní úprava. hmotnost stříbra 0,85 g. rozměr (perla a zirkon) 8 mm x 12 mm. typ perly plast pearl. typ náušnic závěsné. specifikace materiálu šperkovní stříbro 925. Barva růžově zlatá. Motiv perla. Materiál stříbro. Určení dámské. Osazení zirkon.

Katalogové číslo: 1212 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bangles.cz

Související produkty